Jsme výhradním velkoobchodním zastoupením kancelářských židlí značky BESTUHL pro Českou republiku, Slovenskou republiku, Rakousko a Maďarsko. Značka BESTUHL se již několik let úspěšně prosazuje na většině světových trzích. Pozici na trhu si nadále upevňuje pravidelnou účastí na všech významných mezinárodních výstavách kancelářského nábytku a židlí ve světě, jako je INDEX Dubai, CIFF Guangzhou, ORGATEC Kolín nad Rýnem, CIFF Shanghai atd. Tým vlastních designérů a velké výrobní kapacity s vyspělým strojním zařízením jsou zárukou vysoké kvality a výjimečného designu kancelářských židlí značky BESTUHL.

Všechny prezentované modely židlí značky BESTUHL máme vystavené na naší vzorkové prodejně v Brně, kde si je můžete prohlédnout a samozřejmě také vyzkoušet.

pojďte se posadit ....

Bestuhl veletrhy

Adresa:

Topolová 1554
684 01 Slavkov u Brna
Czech Republic

+420 773 773 930

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Vzorkovna otevřena:

Po - Čt:  8:30 - 17:00

Pá:         8:30 - 15:00

 

 

 

 

 

 

Zde prosím napište Váš dotaz. Rádi Vám odpovíme.

Odeslat kopii na můj e-mail.

GREENGUARD

Tento certifikát je garancí, že výrobky určené pro použití ve vnitřních prostorách splňují přísné limity o obsahu chemických látek, neobsahují škodlivý materiál, mají vysokou míru recyklace a výrazně tak přispívají ke zlepšení kvality životního prostředí. Kancelářské židle Bestuhl jsou držitelem certifikátu GREENGUARD.

EN1335

Norma definující přípustné rozměry kancelářských židlí, bezpečnostní požadavky a zkušební metody.
Kancelářské židle Bestuhl splňují požadavky této normy.

BIFMA

BIFMA (Business and Institutional FurnitureManufacturers Association) se podílí na tvorbě norem a zaručuje, že se na trh dostanou pouze výrobky splňující tyto přísné normy. Certifikace BIFMA mimo jiné zahrnuje i specifické zátěžové testy, které jsou garancí vysoké kvality a bezpečnosti výrobku. Kancelářské židle Bestuhl jsou testované podle těchto standardů.

 
Nahoru